خدمات ثبت شرکت

موسسه ثبت شرکت سفیر صلح با چندین سال سابقه در زمینه‌های خدمات ثبت برند و خدمات ثبت شرکت در تهران، ثبت علائم تجاری، انحلال شرکت ، اخذ کارت بازرگانی، ثبت اختراع و  … در خدمت شما است. مشاوران حقوقی ما با بهترین رزومه و حرفه‌ای‌ترین فعالیت‌ها در خدمت شما هستند.

در طول این سال‌ها افتخار این را داشته‌ایم که جزو برترین‌ های ثبت شرکت در کشور باشیم و فعالیت‌هایی مانند: راه‌اندازی شرکت‌ها، برندسازی، خدمات مورد نیاز برای کسب و کار، ثبت تغییرات شرکت را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

شرکت سفیر صلح فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده‌است و در طول این ۱۵ سال از متخصصین باتجربه، وکلای مجرب و کارشناسان ثبتی استفاده کرده‌است. هدف این شرکت، ارائه خدمات ثبت شرکت مبتنی بر صداقت است و توانسته‌است اعتماد مراجعین را به طور کامل جلب کند. خوشبختانه سفیر صلح در سال‌های اخیر جزو بهترین ثبت شرکت در تهران بوده‌است. سعی ما بر این است که درخواست مشتریان و مراجعین را در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن انجام دهیم. در صورتی که وقت کافی برای حضور در ادارات و کارهای مربوط به ثبتی خود ندارید، خدمات ثبت شرکت را به ما بسپارید و از مشاوره ثبت شرکت ما بهره ببرید تا آن را به بهترین صورت تحویل بگیرید.

ما در سفیر صلح با بررسی‌های دقیق مشخص می‌کنیم که بهتر است چه شرکتی با چه خدماتی ثبت کنید تا کمترین هزینه را برای شما داشته باشد. سرمایه موردنیاز شما و اقدامات لازم را به اطلاعتان می‌رسانیم و تا شرکت و برند اختصاصی خودتان همراهتان هستیم.

خدمات ثبت شرکت با بهترین کارشناسان ثبت شرکت در تهران

مشاوره رایگان در واتساپ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ، بله

۰۲۱-۲۲۶۴۶۵۰۳

۰۹۱۲-۳۰۹۳۸۲۳

ثبت شرکت
 • ثبت شرکت شرکت سهامی خاص و سهامی عام، مسئولیت محدود و …
 • ثبت برند شامل ثبت نشان، علائم تجاری و نام تجاری به همراه استعلام برند در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • ثبت تغییرات شرکت شامل تمدید مدت، تغییر اسم یا تبدیل و انحلال شرکت
 • ثبت کارت بازرگانی شامل اخذ و تمدید کارت بازرگانی و دریافت کد اقتصادی توسط کارشناسان متخصص
 • ثبت اختراع شامل ثبت اختراعات و طرح صنعتی در سریع‌ترین زمان ممکن در جهت حمایت از منافع مخترع
 • مشاوره رایگان امور ثبتی شامل بهره‌مندی از متخصصین امور ثبتی در جهت پاسخگویی به سوالات

ثبت شرکت در ایران به شکل شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی تولید و مصرف صورت می‌گیرد. برای ثبت شرکت در ایران باید با توجه به شرکت مورد نظر حداقل سرمایه و حداقل شرکا را داشته باشید.

در گذشته ثبت شرکت در تهران یک پروسه زمان‌بر و بسیار دشوار بود اما امروزه این روند تسهیل شده تا افراد در شرایط خاص بتوانند برای ثبت شرکت فوری اقدام کنند. کافیست موسسه مورد نظر خود را انتخاب کنند و با خیال راحت تمامی مراحل ثبت شرکت را به آن‌ها بسپارند. دیگر نیاز نیست به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه نمایید.

برای مثال ممکن است در شرایطی برای انجام فعالیت اقتصادی به ثبت یک شخصیت حقوقی نیاز داشته باشید تا به شکل نمایندگی برای فعالیت‌ها و پروژه‌های پیمانی، اجتماعی یا فرهنگی از آن استفاده کنید. در همین راستا می‌توانید به صورت فوری با پرداخت اندکی هزینه بیشتر، برای ثبت فوری اقدام کنید تا از مزایای آن بهره‌مند شوید و حتی بتوانید تسهیلات بانکی دریافت کنید.

خدمات بعد از تاسیس شرکت

پس از ثبت شرکت باید برای انجام امور مالیاتی، اخذ کد اقتصادی و پلمپ دفاتر تجاری اقدام کنید. اگر نسبت به امور مالیاتی اقدامی انجام نشود، شرکت‌ها از تسهیلات و معافیت‌ها محروم خواهند شد. پس از ثبت شرکت تنها دو ماه فرصت دارید تا به اداره امور مالیاتی مراجعه کنید. پس از تشکیل پرونده مالیاتی، اینک می‌توانید برای دریافت کد اقتصادی ۱۲ رقمی اقدام کنید. در نهایت با انجام پلمپ دفاتر تجاری می‌توانید فعالیت تجاری خود را به راحتی ادامه دهید. در سفیر صلح، مشاوره مربوط به خدمات بعد از تاسیس شرکت نیز ارائه می‌شود.

انواع شرکت در ایران

طبق ماده ۲۰ قانون تجارت انواع شرکت‌ها که در ایران می‌توانند به ثبت برسند، عبارتند از شرکت‌های سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت تعاونی، شرکت نسبی، شرکت تضامنی و شرکت با مسئولیت محدود است. در ادامه هر یک از انواع شرکت‌های تجاری را بیشتر توضیح خواهیم داد. از طریق تماس با کارشناسان سفیرصلح، بهترین انتخاب را برای تاسیس شرکت داشته باشید.

شرکت تضامنی

آنچه شرکت‌های تضامنی را نسبت به سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، عمر محدود است. این شرکت‌ها که بر اساس یک قرارداد تشکیل می‌شوند، با فسخ قرارداد نیز منحل می‌شوند. از آنجایی که در شرکت‌های تضامنی چندین شریک وجود دارد، با توجه به درخواست یکی از شرکا، ورشکستگی، تعیین ‌عدم صلاحیت هر یک از شرکا و فوت یکی از شرکا، عمر شرکت به پایان می‌رسد. در شرکت‌های تضامنی طلبکاران برای وصول طلب خود می‌توانند طلب خود را از هر یک از شرکا دریافت کنند. از ابتدا تا انتهای فعالیت شرکت هر گونه دارایی از جمله وجه نقد، ساختمان و هر اموال دیگری که به دست آمده باشد، به عنوان دارایی مشترک شناخته  و سهم هر شریک مشخص می‌شود.

شرکت نسبی

تشکیل شرکت‌های نسبی بین دو یا چند نفر است که هر یک از شرکا نسبت به سرمایه‌ای که دارند، مسئولیت‌پذیر هستند. تفاوتی که شرکت نسبی با شرکت تضامنی دارد این است که اگر در شرکت تضامنی بدهی وجود دارد توسط هر یک از شرکا پرداخت می‌شود اما در شرکت‌های نسبی با توجه به سهمی که هر فرد دارد، متحمل پرداخت بدهی خواهد شد. 

شرکت با مسئولیت محدود

در شرکت با مسئولیت محدود هر شریکی مالک درصدی از سرمایه است که نمی‌تواند بدون رضایت دیگران آن را واگذار یا منتقل کند. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود تنظیم شراکت نامه بسیار اهمیت دارد و عدم تنظیم آن منجر به انحلال شرکت می‌شود. یکی از مواردی که در شرکت نامه قید می‌شود، میزان سهم هر یک از شرکا است.

شرکت سهامی خاص

در شرکت‌های سهامی خاص تعداد شرکا نباید کمتر از ۳ باشد. شرکا دارای سهم الشرکه نیستند، بلکه اوراق سهام دارند. سرمایه در این شرکت‌ها به طور مساوی تقسیم و هر شریکی از تعدادی سهام مشخص برخوردار است. در شرکت سهامی خاص همچون شرکت با مسئولیت محدود، سهامداران با توجه به میزان سهامی که دارند مسئولیت‌پذیر هستند. نکته قابل توجه در این شرکت این است که سرمایه نمی‌تواند با پذیره نویسی تامین شود.

شرکت سهامی عام

وجه تمایز شرکت سهامی عام و خاص در تعداد سهامداران است که در شرکت سهامی عام نباید کمتر از ۵ نفر باشد. در این شرکت‌ها امکان پذیره‌نویسی وجود دارد و می‌توان از اشخاص ثالث برای تامین سرمایه بهره‌مند شد. هدف از تاسیس شرکت‌های سهامی عام تامین بودجه است، چرا که ممکن است سرمایه یک نفر پاسخگوی نیاز شرکت نباشد. هنگام تاسیس شرکت سهامی عام، باید ۲۰ درصد از سرمایه توسط موسسین تامین شوند که از مجموعه ۲۰ درصد، ۳۵ درصد آن باید به صورت نقدی باشد. خدمات ثبت شرکت سفیر صلح، با در اختیار داشتن مدارک، ثبت شرکت سهامی عام را در زمان کوتاهی انجام می‌دهد.

شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط غیر سهامی ترکیبی از شرکت‌های تضامنی و با مسئولیت محدود است. در واقع با ترکیب این دو شرکت دو نوع شریک وجود دارد: برخی از شرکا تضامن هستند به این معنا که در ابتدای تاسیس شرکت باید سهام خود را به صورت کامل پرداخت کنند و شرکایی که مسئولیت محدود دارند و میزان مسئولیتی که از آن‌ها خواسته می‌شود نسبت به آورده آن‌ها است. در این شرکت‌ها برخی از شرکا در مقابل اشخاص ثالث مسئولیت تضامنی دارند و برخی شرکا مسئولیت تامین آورده دارند. در این شرکت‌ها نیازی به اساسنامه نیست و بر اساس شرکت نامه نوع مدیریت، انحلال شرکت و سایر موارد تعیین می‌شود.

شرکت مختلط سهامی

از ترکیب شرکت تضامنی و شرکت سهامی خاص، شرکت‌های مختلط سهامی ثبت می‌شوند. برخی از شرکا نسبت به افراد شخص ثالث مسئولیت تضامنی دارند و برخی از شرکا سهامدار هستند، این بدین معناست که نسبت به آورده خود مسئولیت‌پذیر هستند. تفاوت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی در این است که سهامداران حق مدیریت شرکت را ندارند و تنها کسانی می‌توانند مدیریت شرکت را بپذیرند که شرکای تضامنی هستند.

شرکت‌های تعاونی

شرکت‌های تعاونی که از اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل می‌شوند، با هدف بهبود اقتصادی تاسیس می‌شوند. از اهداف تاسیس شرکت‌های تعاونی بهبود وضعیت اقتصادی است و بیشتر افراد کم درآمد را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای دریافت خدمات ثبت شرکت می‏توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مزایا و معایب ثبت شرکت در ایران

از جمله مزیت‌هایی که ثبت شرکت به دنبال دارد، ثبت اساسنامه است. همانطور که اشاره شد در اساسنامه‌ها نوع شرکت، فعالیت، میزان سرمایه و سهام درج می‌شود. این موضوع کمک می‌کند در صورت بروز اختلاف بین شرکا با مراجعه به اساسنامه مشکل رفع شود. ثبت شرکت این اجازه را به شما می‌دهد تا بتوانید در مناقصه‏‌ها، مزایده‌ها و حراج‌ها شرکت کنید. علاوه بر این، با ثبت شرکت اعتماد مردم جلب شده و می‌توانید خدمات و محصولات خود را در سطح وسیع‌تری ارائه دهید.

از معایب ثبت شرکت می‌توان به مراجعه هر ساله به دفتر مالیاتی و پرداخت مالیات اشاره کرد. نکته دیگری که وجود دارد، این است که تمام حقوق پرسنل شرکت‌ها باید بر اساس قانون کار محاسبه و پرداخت شود.

ثبت شرکت فوری

چه زمانی نیاز به ثبت شرکت دارید؟

همانطور که اشاره شد ثبت شرکت مزایای بسیاری دارد. اگر قصد دارید در مزایده و مناقصه‌ها شرکت کنید، اگر می‌خواهید با شرکت‌های دولتی معامله داشته باشید، اگر می‌خواهید روابط کاری شما با شرکا کاملاً شفاف باشد، اگر می‌خواهید برند و اعتبار شرکت شما برای همه شناخته شده باشد، باید برای ثبت شرکت خود اقدام کنید.

چرا باید از خدمات ثبت شرکت استفاده کنیم؟

به ثبت رساندن یک شرکت کار پیچیده و زمان‌بری است. برخی افراد وقت رسیدگی به کارهای اداری را ندارند و مایل هستند که یک شخص یا شرکت دیگر این فعالیت‌ها را به انجام برساند. در این حالت ارزش و اهمیت یک موسسه حقوقی مشخص می‌شود. برای این کار معمولا مراحل متعددی گذرانده می‌شود و بسیاری افراد حتی مدیران با آن آشنا نیستند.

اگر افراد بخواهند این کار را به صورت فردی و بدون کمک متخصصین انجام دهند، زمان، انرژی و هزینه زیادی را متحمل می‌شوند. اما مشورت گرفتن از افراد آشنا به امور حقوقی و متخصصین این حوزه می‌تواند کار بسیار راحت‌تر کند.

مزایای بهره گیری از موسسات ثبت شرکت

اگر قبلا با این مراحل ثبت شرکت باشید، می‌دانید که کار سخت و طولانی است و به اصطلاح باید هفت خوان رستم را طی کرد. به خصوص در ایران که کارهای اداری بسیار پیچیده‌تر است و افراد معمولا از گذراندن وقت در راهروهای ادارات و منتظر ماندن برای حل شدن روند کاری، خوششان نمی‌آید. پس سپردن کار به وکلای حقوقی بسیار راحت است و مدیران را از یک کار پیچیده و خسته‌کننده نجات می‌دهد.

خدمات ثبت شرکت به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. هر یک از این روش‌ها نکات مثبت و منفی خاصی دارند. جالب است بدانید که اکثر افراد قصد دارند که یک شرکت سهامی خاص را به ثبت برسانند. اما مشکلی در این مورد وجود دارد؛ آن هم این است که افراد روند حقوقی این کار را نمی‌دانند و اگر آن را به یک فرد متخصص نسپارند، در آینده با مشکلاتی روبه‌رو شوند.

در واقع سپردن کار به سفیر صلح این اطمینان را به شما می‌دهد تا بتوانید کار را به انجام برسانید و بهترین ثبت شرکت در تهران را تجربه کنید. خدمات ثبت شرکت با سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. در واقع متخصصان ثبت شرکت سفیر صلح برای افرادی که با کارهای حقوقی آشنایی ندارند، به دنبال بهترین ثبت شرکت و کمترین هزینه هستند، سرعت عمل در بهترین ثبت شرکت در تهران برای آن‌ها مهم است و می‌خواهند تغییراتی در شرکت خود ثبت کنند، توصیه می‌شود.

وظیفه متخصصان ثبتی

متخصصانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، وظایف مختلفی دارند. یکی از وظایف ایشان این است که مراحل را برای افراد درخواست‌کننده تشریح کنند و قوانین و مقررات را به اطلاعشان برسانند. همچنین مواردی مانند مدارک موردنیاز، شرایط لازم و … را به اطلاع افراد می‌رسانند تا این روند سریعا انجام شود.

مراجعه‌کننده باید در خصوص مقدار هزینه ثبت شرکت ، زمان لازم برای ثبت، مدارک، شرایط، پیش نیازها و … اطلاعاتی داشته باشد. همچنین افراد می‌توانند در خصوص انتخاب نام برای شرکت و برندسازی با متخصصان مشورت نمایند.

اگر قصد تاسیس شرکت تجاری دارید، مشاوران سفیر صلح می‌توانند اطلاعات جامع و دقیقی را از انواع شرکت‌ها در اختیار شما قرار دهند. ثبت هر یک از شرکت‌های تجاری دارای پیچیدگی‌های قانونی و اداری است که در صورت ‌عدم آگاهی از آن‌ها ممکن است از تاسیس شرکت منصرف شوید. اما وکلا و کارشناسان سفیر صلح، تمام مراحل و خدمات ثبت شرکت‌ها را با رعایت قوانین، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

تماس با بهترین کارشناسان ثبت شرکت در تهران

مشاوره در واتساپ، تلگرام، ایتا، روبیکا، آیگپ، بله

۰۲۱-۲۲۶۴۶۵۰۳

۰۹۱۲-۳۰۹۳۸۲۳

۴.۷/۵ - (۲۱ امتیاز)

سوالات متداول

سهامی خاص: ۳ سهام دار و ۲ بازرس – مسئولیت محدود: حداقل ۲ شریک

سهامی خاص: ۳۵% سرمایه بلوکه میشود – در مسئولیت محدود اینطور نیست

سهامی خاص: باید هر ۲ سال یکبار سهام داران تمدید شوند و تمدید سمت و بازرسان هرسال – در مسئولیت محدود اینطور نیست

سهامی خاص: مبلغی که اعضا وارد شرکت میکنند سهام نام دارد ولی در مسئولیت محدود سهم الشرکه نام دارد.

طبق قانون تجارت از یک میلیون ریال به بالا

۲ روز تایید نام شرکت، یک هفته پیش نویس، یک هفته برای ثبت شرکت

هم روزنامه رسمی مورد نیاز هست هم روزنامه کثیرالانتشار

ثبت شرکت و ثبت برند، مشاوره ثبت شرکت، انحلال شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص و عام و …

نظرات برخی از مشتریان ثبت شرکت

خانم موسوی عزیز . اولا افتخاری بود آشنایی با شما و شرکت خوش نامتان.
آشنایی از طریق دوست عزیز آقای عبدالملکی مدیر حسابداری شرکت انیسان بود که شما را معرفی کردند به بنده و عملکرد شما و شرکتتون بسیار عالی و پیگیریتون خیلی خوب و اگه پیگیری شما نبود اصلا به این مرحله نمیرسید. به شخصه بسیار راضی هستم و تشکر می کنم. ایشالله که اوقات خوبی داشته باشین و در زمینه ادامه همکاری هم باهاتون هماهنگ می کنم. موفق باشید کاظمی
۱۶ دیدگاه
 1. سلام وقت بخیر من میخواستم بدونم برای ثبت شرکتی که خدماتی را میخواهد ارائه کند چقدر زمان میبرد و هزینه ها به چخه صورت هستند؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام دوست عزیز، پکیج کامل ثبت شرکت شامل: تاییدیه نام ها، تنظیم اوراق شرکت، اساسنامه، شرکت نامه، تقاضانامه صورتجلسات هیئت مدیره و موسس، پلمپ دفاتر قانونی، پش ثبت نام کد اقتصادی و ارزش افزوده

  • در گذشته این امکان وجود داشت ولی در حال حاضر باید اجاره نامه اداری و تجاری داشته باشد و در محل مسکونی، اداره مالیات تشکیل پرونده نمی دهد.

 2. اگر سرمایه شرکت رو بخواهیم اضافه کنیم آیا این امکان وجود دارد بعد از ثبت شرکت این کار را انجام دهیم یا باید از اول سرمایه داشته باشیم؟

 3. دوستان به نظر بنده شرکت سفیر صلح یکی از بهترین شرکت‌هایی هست که کارهای ثبت شرکت را از ابتدا تا انتها در اسرع وقت و با راندمان بالا انجام می‌دهد. کارشناسان بسیار خوب و پیگیر و صد البته متعهد و کاردان که رضایت مشتری حرف اول آنها در شعار شرکتشان است. به لحاظ هزینه هم در حد عرف و منصفانه با مشتری قرارداد می‌بندند و در میان راه هم هزینه ای زیادتر از مشتری نمی‌گیرند مگر اینکه کار جدیدی و بنا به درخواست مشتری باشد. در کل بنده اگر کار مجددی برای ثبت شرکت داشته باشم شرکت سفیر صلح در الویت اولم قرار خواهد داشت. با سپاس.

 4. سلام به سرکار خانم موسوی گرامی،واقعا از شما متشکر هستم جهت انجام ثبت شرکت کبیر تجارت آیریک و خیلی خوشحال و خرسند هستم که شرکت سفیر صلح و شخص جنابعالی انتخاب من و همسرم بود،زیرا از ابتدا با توضیحات جامع و در شروع با دلسوزی و دقت کامل و در روند ثبت بسیار حرفه ای و با صبر و حوصله لطفتون رو به اتمام رساندید،واقعا کار را به کاردان باید سپرد و قطعا شما یکی از آنها بودید‌‌.
  موفق باشید

 5. با سلام
  شرکت ما کارهای مربوط به ثبت شرکت را به گروه سفیر صلح نیکو و سرکار خانم موسوی سپرد
  از تهران هستیم و به صورت غیر حضوری عقد قرارداد صورت پذیرفت
  خوشبختانه خانم موسوی هر زمان در رابطه با هر موضوعی دلسوزانه پاسخگو بودند و ما را راهنمایی کردند.
  خوشحالیم که این شرکت را انتخاب کردیم .
  دکتر شرافتی پور- مدیر عامل شرکت شایان توسعه سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

14 + 12 =

ارسال نظر