موسسه ثبت شرکت سفیر صلح با چندین سال سابقه در زمینه‌های ثبت برند در تهران و خدمات ثبت شرکت در تهران، ثبت علائم تجاری، انحلال شرکت ، اخذ کارت بازرگانی و … در خدمت شما است. مشاوران حقوقی ما با بهترین رزومه و حرفه‌ای‌ترین فعالیت‌ها در خدمت شما هستند تا مشاوره‌ حقوقی و ثبتی در این زمینه ارائه دهند.

در طول این سال‌ها افتخار این را داشته‌ایم که جزو برترین‌ها در کشور باشیم و فعالیت‌هایی مانند: راه‌اندازی شرکت‌ها، برندسازی، خدمات مورد نیاز برای کسب و کار، ثبت تغییرات شرکت و مشاوره ثبت شرکت را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

شرکت سفیر صلح فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده‌است و در طول این ۱۲ سال از متخصصین باتجربه، وکلای مجرب و کارشناسان ثبتی استفاده کرده‌است. هدف این شرکت، ارائه خدمات ثبت شرکت مبتنی بر صداقت است و توانسته‌است اعتماد مراجعین را به طور کامل جلب کند. خوشبختانه این موسسه در سال‌های اخیر جزو بهترین ثبت شرکت در تهران بوده‌است. سعی ما بر این است که درخواست مشتریان و مراجعین را در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن انجام دهیم. در صورتی که وقت کافی برای حضور در ادارات و کارهای مربوط به ثبتی خود ندارید، خدمات ثبت شرکت را به ما بسپارید و از مشاوره ثبت شرکت ما بهره ببرید تا آن را به بهترین صورت تحویل بگیرید.

ما در موسسه سفیر صلح با بررسی‌های دقیق مشخص می‌کنیم که بهتر است چه شرکتی با چه خدماتی ثبت کنید تا کمترین هزینه را برای شما داشته باشد. سرمایه موردنیاز شما و اقدامات لازم را به اطلاعتان می‌رسانیم و تا شرکت و برند اختصاصی خودتان همراهتان هستیم.

ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت

  • ثبت شرکت شرکت سهامی خاص و سهامی عام، مسئولیت محدود و …
  • ثبت برند شامل ثبت نشان، علائم تجاری و نام تجاری به همراه استعلام برند در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • ثبت تغییرات شرکت شامل تمدید مدت، تغییر اسم یا تبدیل و انحلال شرکت
  • ثبت کارت بازرگانی شامل اخذ و تمدید کارت بازرگانی و دریافت کد اقتصادی توسط کارشناسان متخصص
  • ثبت اختراع شامل ثبت اختراعات و طرح صنعتی در سریع‌ترین زمان ممکن در جهت حمایت از منافع مخترع
  • مشاوره رایگان امور ثبتی شامل بهره‌مندی از مشاوره متخصصین امور ثبتی در جهت پاسخگویی به سوالات

ثبت شرکت در ایران به شکل شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی تولید و مصرف صورت می‌گیرد. برای ثبت شرکت در ایران باید با توجه به شرکت مورد نظر حداقل سرمایه و حداقل شرکا را داشته باشید.

در گذشته ثبت شرکت در تهران یک پروسه زمان‌بر و بسیار دشوار بود اما امروزه این روند تسهیل شده تا افراد در شرایط خاص بتوانند برای ثبت شرکت فوری اقدام کنند. کافیست موسسه ثبت شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنند و با خیال راحت تمامی مراحل ثبت شرکت را به آن‌ها بسپارند. دیگر نیاز نیست به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه نمایید.

برای مثال ممکن است در شرایطی برای انجام فعالیت اقتصادی به ثبت یک شخصیت حقوقی نیاز داشته باشید تا به شکل نمایندگی برای فعالیت‌ها و پروژه‌های پیمانی، اجتماعی یا فرهنگی از آن استفاده کنید. در همین راستا می‌توانید به صورت فوری با پرداخت اندکی هزینه بیشتر، برای ثبت فوری اقدام کنید تا از مزایای آن بهره‌مند شوید و حتی بتوانید تسهیلات بانکی دریافت کنید.

چرا باید از مشاوره ثبت شرکت استفاده کنیم؟

به ثبت رساندن یک شرکت کار پیچیده و زمان‌بری است. برخی افراد وقت رسیدگی به کارهای اداری را ندارند و مایل هستند که یک شخص یا شرکت دیگر این فعالیت‌ها را به انجام برساند. در این حالت ارزش و اهمیت یک موسسه ثبت شرکت حقوقی مشخص می‌شود. برای این کار معمولا مراحل متعددی گذرانده می‌شود و بسیاری افراد حتی مدیران با آن آشنا نیستند.

اگر افراد بخواهند این کار را به صورت فردی و بدون کمک متخصصین انجام دهند، زمان، انرژی و هزینه زیادی را متحمل می‌شوند. اما مشورت گرفتن از افراد آشنا به امور حقوقی و متخصصین این حوزه می‌تواند کار بسیار راحت‌تر کند.

مزایای بهره گیری از موسسات ثبتی

اگر قبلا با این مراحل ثبت شرکت باشید، می‌دانید که کار سخت و طولانی است و به اصطلاح باید هفت خوان رستم را طی کرد. به خصوص در ایران که کارهای اداری بسیار پیچیده‌تر است و افراد معمولا از گذراندن وقت در راهروهای ادارات و منتظر ماندن برای حل شدن روند کاری، خوششان نمی‌آید. پس سپردن کار به وکلای حقوقی بسیار راحت است و مدیران را از یک کار پیچیده و خسته‌کننده نجات می‌دهد.

خدمات ثبت شرکت به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. هر یک از این روش‌ها نکات مثبت و منفی خاصی دارند. جالب است بدانید که اکثر افراد قصد دارند که یک شرکت سهامی خاص را به ثبت برسانند. اما مشکلی در این مورد وجود دارد؛ آن هم این است که افراد روند حقوقی این کار را نمی‌دانند و اگر آن را به یک فرد متخصص نسپارند، در آینده با مشکلاتی روبه‌رو شوند.

در واقع سپردن کار به موسسه ثبت شرکت سفیر صلح این اطمینان را به شما می‌دهد تا بتوانید کار را به انجام برسانید و بهترین ثبت شرکت در تهران را تجربه کنید. خدمات ثبت شرکت با سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. در واقع مشاوره ثبت شرکت سفیر صلح برای افرادی که با کارهای حقوقی آشنایی ندارند، به دنبال بهترین ثبت شرکت و کمترین هزینه هستند، سرعت عمل در بهترین ثبت شرکت در تهران برای آن‌ها مهم است و می‌خواهند تغییراتی در شرکت خود ثبت کنند، توصیه می‌شود.

وظیفه مشاوران و متخصصان موسسه ثبت شرکت

مشاورانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، وظایف مختلفی دارند.

یکی از وظایف ایشان این است که مراحل را برای افراد درخواست‌کننده تشریح کنند و قوانین و مقررات را به اطلاعشان برسانند. همچنین مواردی مانند مدارک موردنیاز، شرایط لازم و … را به اطلاع افراد می‌رسانند تا این روند سریعا انجام شود.

مراجعه‌کننده باید در خصوص مقدار هزینه ثبت شرکت ، زمان لازم برای ثبت، مدارک، شرایط، پیش نیازها و … اطلاعاتی داشته باشد. همچنین افراد می‌توانند در خصوص انتخاب نام برای شرکت و برندسازی با متخصصان مشورت نمایند.

بهترین ثبت شرکت در تهران

بهترین ثبت شرکت در تهران

برای یافتن بهترین موسسه ثبت شرکت بهتر است حتما جستجو و تحقیق کنید تا با انتخاب یک موسسه ثبت شرکت معتبر روند خود را تسهیل کنید.

موسسه سفیر صلح در این سال‌ها سعی کرده‌است تا بهترین خدمات ثبت شرکت در تهران را ارائه دهد و یکی از اولین و بهترین‌ها در این زمینه باشد.

بسیاری از شرکت‌های نام آشنا و استارتاپ های موفق کار خود را با کمک موسسه سفیر صلح آغاز کرده‌اند و از خدمات ثبت شرکت سفیر صلح نهایت رضایت را داشته‌اند. این شرکت به عنوان بهترین موسسه ثبت شرکت در تهران فعالیت خود را به صورت اصولی و کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهد.

‌روش‌های دریافت مشاوره ثبت شرکت سفیر صلح

اگر قصد فعالیت تجاری یا هر نوع فعالیتی که نیازمند ثبت یک شخصیت حقوقی است را دارید حتما ضروری است که قبل از هرکاری حتما برای ثبت مشاوره و راهنمایی بگیرید. اگر به دنبال آشنایی با انواع شرکت‌ها و شناخت بهترین شرکت‌ها برای انجام این کار هستید بهتر با یک وکیل و مشاور خبره مشورت کنید تا با توجه به اهدافتان بهترین تصمیم را بگیرید.

مشاوره رایگان به صورت تلفنی

در صورت نیاز به مشاوره ثبت شرکت رایگان می‌توانید مشخصات خود را در بخش مشاوره رایگان سایت وارد نمایید تا با شما تماس گرفته شود. همچنین شماره تلفن و آدرس ایمیل را در اختیار دارید تا سوالات مربوط به ثبت و فعالیت‌های حقوقی خود را بپرسید. اگر می‌خواهید بهترین تجربه را از خدمات ثبت شرکت در تهران داشته باشید، کارهای حقوقی و اداری را به وکلا و مشاورین حقوقی ما بسپارید. در این صورت تجربه‌ای شیرین و به یاد ماندنی از بهترین ثبت شرکت در ذهن خواهید داشت.

مشاوره رایگان آنلاین

در صورتی که تمایل دارید پاسخ سوالات خود را سریعا و بدون فوت وقت دریافت کنید، می‌توانید از مشاوره آنلاین هم بهره ببرید. اگر مشکلی دارید که تنها با پرسیدن سوال حل خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری نمی‌بینید، می‌توانید از خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین استفاده کنید.

مشاوره حضوری

در صورتی که نیاز به مشاوره حضوری با مشاوران بهترین ثبت شرکت در تهران دارید، می‌توانید با شما ۲۲۶۴۶۵۰۳-۰۲۱ تماس حاصل کنید و برای مشورت با بهترین متخصصان وقت بگیرید. این موسسه هر روز از ساعت ۱۰ الی ۲۱ و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۰ الی ۱۸ آماده ارائه خدمت به مدیران و مراجعه‌کنندگان عزیز است. امیدواریم بتوانیم تا آخرین مراحل ثبت کردن شرکت و برند، شما را همراهی کنیم.

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)
سوالات متداول

خدمات ثبت شرکت موسسه سفیر صلح شامل چه مواردی میشود؟

ثبت شرکت و ثبت برند، مشاوره ثبت شرکت، انحلال شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص و عام و ...

چگونه مشاوره ثبت شرکت رایگان بگیریم؟

کافیست از طریق شماره های روی سایت و یا چت واتساپ از مشاوره رایگان با کارشناسان زبده موسسه سفیر صلح بهره مند شوید.

۲ دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر من میخواستم بدونم برای ثبت شرکتی که خدماتی را میخواهد ارائه کند چقدر زمان میبرد و هزینه ها به چخه صورت هستند؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر